Pierwsza zrealizowana w 2000 r. inwestycja polegająca na adaptacji pokoszarowego budynku przy ul. Wileńskiej składającego się z 14 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 928,91 m2. Inwestycja finansowa była ze środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Budynek przy ul. Królowej Jadwigi, o powierzchni całkowitej 1764,54 m2 posiadający 36 lokali mieszkalnych. Nieruchomość sfinansowana w części kredytem komercyjnym.

Wielorodzinny budynek przy ul. Reymonta z 22 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni 974,58 m2 i jednym lokalem użytkowym w poziomie parteru o powierzchni 44,04 m2, jest kolejną inwestycją BTBS sfinansowaną ze środków KFM.

Budynek mieszkalno-użytkowy o 24 lokalach mieszkalnych plus jeden lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Powierzchnia użytkowa budynku: 1383,92 m2 w tym: pow. 24-ch lokali mieszkalnych= 1283,51 m2, pow. użytkowa 1-go lokalu użytkowego=100,41 m2, kubatura brutto budynku: V=7567,17 m3. Budowę zakończono 30 kwietnia 2009r. Budynek wybudowano przy udziale środków z KFM oraz partycypacji osób fizycznych.

Wszystkie wybudowane przez nas mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe wyposażono w kompletną armaturę sanitarną, kuchenki elektryczne, liczniki zimnej wody. Każde mieszkanie posiada dwu funkcyjny gazowy piec centralnego ogrzewania zapewniający przygotowanie ciepłej wody użytkowej i ogrzewanie mieszkania. Rozliczanie zużytej energii cieplnej dokonywane jest indywidualnie dla każdego mieszkania przez dostawcę ciepła, na podstawie wskazań licznika gazowego. Mieszkania podłączone są do sieci teletechnicznych zapewniających dostęp do usług telefonicznych i telewizji kablowej. Mieszkania posiadają kompletne wykończenia ścian, sufitów i podłóg. W łazienkach wykonano okładziny z płytek ceramicznych na ścianach i podłogach. W kuchniach zamontowano zlewozmywaki .